Klimatyzacja, odgrzybianie, ozonowanie – Trześniów

klimatyzacja ozonowanie Trześniów

Oferujemy usługi: klimatyzacja, ozonowanie w miejscowości Trześniów. Jeżeli zdecydujemy się czyścić klimatyzację samochodu za pomocą ozonu, skorzystaj z usług naszej firmy, posiadamy odpowiednie generatory ozonu. Co to jest właściwie ozon i dlaczego stosuje się go do czyszczenia klimatyzacji? Jest to gaz, który reaguje silnie utleniająco, a tym samym bardzo dobrze niszczy pleśnie, grzyby i bakterie. Dlatego tak skutecznie oczyszcza wnętrze samochodu, klimatyzację oraz przewody wentylacyjne. Jako że jest to gaz, potrafi dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Po całym zabiegu dokładnie wietrzymy samochód, a że ozon szybko ulega rozpadowi, łatwo się go pozbyć z pojazdu. Tu właśnie uwydatnia się ogromna zaleta ozonu. Jest on całkowicie naturalnym gazem, a przez to samo oczyszczanie jest ekologiczne.

Odgrzybiona klimatyzacja w Trześniów i ozonowanie, ta oferta dla ciebie. Sprawna i czysta klimatyzacja i kanały wentylacyjne są bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na jakość podróżowania samochodem. Szczególnie doceniamy to podczas wysokich temperatur. Odgrzybianie klimatyzacji możemy przeprowadzić za pomocą ozonatora lub specjalnych środków chemicznych.

Zalecenia mechaników są proste – procedurę odgrzybiania trzeba powtarzać co 12 miesięcy zaraz na początku wiosny. Dlaczego akurat wiosna? Warunki pracy klimatyzacji to dopiero jeden z czynników potęgujących rozwój bakterii w kanałach wentylacyjnych. Drugim i niewiele mniej ważnym jest wilgoć w powietrzu, która jest szczególnie duża jesienią i zimą.

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Całość: 1 Średnia: 5]
Klimatyzacja, odgrzybianie, ozonowanie – Trześniów
Przewiń do góry

Używamy Cookies. X