Odgrzybianie kampera za pomocą ozonowania

odgrzybianie kampera

Odgrzybianie kampera warto wykonać przynajmniej raz w roku. Warto wykonać ozonowanie by zdezynfekować wszystkie zakamarki których w kamperach nie brakuje. Kamper to z reguły luksusowy pojazd turystyczny, nieco przypominający pojazd kempingowy. To taki mini dom na kołach, dzięki któremu wraz z rodziną dotrzemy do wymarzonego miejsca na wakacje. Nie będziemy musieli wynajmować i szukać domków letniskowych. A jak wiadomo taki kamper zapewni nam wszystko, czego potrzebujemy. Jednak oprócz plusów są też minusy. Takie zamknięte pomieszczenie używamy tylko kilka miesięcy w roku, a później stoi zamknięte. Jest siedliskiem które sprzyja rozmazaniu się mikroorganizmów, pleśni grzybów. Dlatego ozonowanie w takich pojazdach jest obowiązkowym zabiegiem dla każdego właściciela kampera.

W kamperach nowej generacji zwykle instalowana jest również klimatyzacja. Panująca w niej wilgoć i wyższa temperatura to idealne środowisko życia i rozwoju różnych drobnoustrojów, w szczególności pleśni i grzybów. Należy je regularnie usuwać, w przeciwnym wypadku do wnętrza kampera będą przedostawać się w dużych ilościach zarodniki pleśni, a zagrzybiona klimatyzacja zacznie śmierdzieć. Dodatkowo przebywanie w takich pomieszczeniu jest niebezpieczne dla zdrowia. To tylko kilka ważnych aspektów dlaczego warto wykonać ozonowanie w celu odgrzybienia kampera czy przyczepy kempingowej.

Ozonowanie klimatyzacji w kamperach to jedna z metod na jej odgrzybianie. Dzięki ozonowaniu, który jest jednym z najsilniejszych, ale w pełni bezpiecznych, znanych człowiekowi sterylizatorów, bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie czy brzydkie zapachy znikają bezpowrotnie w ciągu paru minut. Pod warunkiem poprawnie przeprowadzonego zabiegu. Przeprowadzamy czyszczenie klimatyzacji w kamperach ozonem przy użyciu profesjonalnego ozonatora, czyli generatora ozonu.

Polecamy odgrzybianie kampera Krosno, Sanok, Rzeszów, Jasło, Brzozów, Strzyżów

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Całość: 1 Średnia: 5]
Odgrzybianie kampera za pomocą ozonowania
Przewiń do góry

Używamy Cookies. X