Ozonowanie samochodu Strzyżów

ozonowanie samochodu strzyżów

Ozonowanie samochodu Strzyżów to konieczny zabieg dla twojego samochodu, szczególnie po okresie zimowym. Gdy klimatyzacja działała non stop. W samochodach pod wpływem normalnego użytkowania mogą pojawić się niechciane i nieprzyjemne zapachy. Dotyczy to praktycznie każdego samochodu. Czyli w samochodach w których przewożone zwierzęta, spożywane posiłki czy używane są preparaty chemiczne wydzielające różne zapachy. Gdyż zapachy znajdują się głęboko we wnętrzu tapicerki, foteli, przewodów wentylacyjnych to trudno jest się takich zapachów pozbyć. W takim przypadku jedyne skuteczne wyjście, to wykonanie ozonowanie samochodu.

Ozonowanie samochodu

Ozonowanie to obecnie jedna z najbardziej skutecznych i najprostszych metod na oczyszczenie wnętrza pojazdu. Dzięki czemu pozbywamy się nie tylko brzydkich zapachów, ale również różnych mikroorganizmów takich jak; pleśnie, alergeny, pyłki które skrywają się w każdym, nawet najmniejszym zakamarku naszego pojazdu.

Podczas ozonowania cały samochód jest dezynfekowany. Wnętrze staje się odkażone i utlenione i czyste chemicznie. Dlatego też wszelkie bakterie zostają zniszczone. Ozonowanie samochodu trwa przez zwykle kilka minut, dzięki czemu znika problem nieprzyjemnego zapachu, np. po wylanych produktach spożywczych, po dymie papierosowym, czy zwierzętach. Szczególnie polecamy w przypadku alergików. W kanałach wentylacyjnych są miejsca, w których trudno jest oczyścić w inny sposób, niż przez ozonowanie.

Ceny usługi zaczyna się od 50 zł. Za tyle można wykonać podstawowe ozonowanie, z dojazdem do klienta na większe odległości doliczany jest koszt transportu.

Ozonowanie samochodu Strzyżów- zapraszamy. Polecamy również usługę ozonowanie Strzyżów

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Całość: 0 Średnia: 0]
Ozonowanie samochodu Strzyżów
Przewiń do góry

Używamy Cookies. X