Ozonowanie wnętrz samochodu

Ozonowanie wnetrz samochodów

Oferujemy ozonowanie wnętrz samochodu w okolicach miejscowości Brzozów, Krosno, Sanok.

Nawet w najbardziej zadbanych samochodach pod wpływem zwykłego użytkowania mogą pojawić się niechciane i nieprzyjemne zapachy. Dotyczy to przede wszystkim aut, w których palone są papierosy. Dodatkowo również gdy przewożone zwierzęta, często spożywane bywają posiłki czy używane są środki chemiczne o nieprzyjemnej woni. Tego rodzaju woni nie damy rady pozbyć się zwykłymi domowymi sposobami. W takim przypadku jedyne skuteczne wyjście, to wykonanie ozonowanie wnętrza samochodu.

Ozonowanie samochodu

Ozonowanie samochodu to obecnie jedna z najskuteczniejszych i najprostszych metod na oczyszczenie wnętrza pojazdu. Pozbywamy się w ten sposób nie tylko przykrych zapachów, ale również pleśni, alergenów, pyłów, które skrywają się w każdym, nawet najmniejszym zakamarku naszego auta.

Podczas ozonowania samochód jest dezynfekowany. Wtedy też wszelkie bakterie zostają zniszczone. Wnętrze staje się odkażone i utlenione. Przez kilka minut, dzięki czemu znika problem nieprzyjemnego zapachu, np. po dymie papierosowym, czy zwierzętach.

Ozonowanie samochodu szczególnie polecamy w przypadku alergików. Ozonowanie jest w stanie usunąć wszelkie pyłki, roztocza i drobnoustroje, które mogą powodować reakcję alergiczną czy atak astmy. Dodatkowo, ozonowanie pozwala usunąć różne toksyczne substancje, które mogą znajdować się na przykład w tapicerce pojazdu. Podczas ozonowania wnętrza samochodu, ozonowana jest również klimatyzację. Drobnoustroje zalegają bardzo często w kanałach wentylacyjnych i wytwarzają nieprzyjemny zapach, który nie da się wywietrzyć. Nawet wtryskiwanie różnych środków chemicznych nie do końca likwiduje wszystkie źródła nieprzyjemnego zapachu. W kanałach wentylacyjnych są miejsca, do których wtryskiwany środek nie jest w stanie po prostu dotrzeć.

Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą ozonowania samochodu i sprawdź cennik.


Kliknij, aby ocenić ten post!
[Całość: 2 Średnia: 5]
Ozonowanie wnętrz samochodu
Przewiń do góry

Używamy Cookies. X