Cena za ozonowanie samochodu

Ozonowanie samochodu cena

Ozonowanie samochodu to tania operacja, cena usługi zaczyna się od 50zł. Ozonowanie samochodu polega na rozpylaniu ozonu w zamkniętym samochodzie, od 15 minut przy pracującym nawiewie, w obiegu zamkniętym. Jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji , nie wykorzystującą środków chemiczny. Ozon, jest to cząsteczka silnie, przez co sterylizuje wszystko z czym ma kontakt. Tak jak pewnie myślicie ozonując wnętrze pojazdu, automatycznie zostanie przeprowadzone odgrzybienie klimatyzacji. W przypadku zabiegu nastawionego tylko na ozonowanie wnętrza, należy uruchomić wentylację. Jest to konieczne by zapewnić jeszcze lepszy ruch powietrza. Przez co gaz równomierne rozprzestrzeni się po obiekcie, pozwalając na dotarcie ozonu do każdego miejsca, łącznie z tymi trudno dostępnymi.

Ozonowanie likwiduje: grzyby, zarodniki, pleśnie, roztocze, wirusy. Ozon usuwa wszelkie zapachy typu dym papierosowy, zapachy pochodzenia zwierzęcego, zapachy po środkach czyszczących. Jeszcze raz powtórzmy usuwa zarazki i zapachy a nie je maskuje. Warto wymienić jeszcze jeden skutek uboczny, ozon nie pozostawia żadnych chemicznych śladów, ponieważ rozkłada się do tlenu, którym oddychamy , bardziej ekologicznie się nie da. Po skończonym zabiegu pozostaje zapach świeżego powietrza jak po burzy.

Ozonowanie samochodu – cennik

Cena za ozonowanie wnętrza samochodu zawiera pakiet w który skład wchodzi pełne ozonowanie od 15 minut w zależności od wielkości pojazdu. Koszt ozonowania zaczyna się od 50 złotych. Ozonujemy w miejscowościach: Brzozów, Krosno, Sanok, Strzyżów, Rymanów. Zobacz nasza ofertę ozonowania

Dzięki wiedzy na temat ozonowania i szerokiemu doświadczeniu wykonanym w rożnych warunkach oraz przy pomocy profesjonalnych generatorów gwarantujemy najwyższą jakość. Używamy profesjonalnych,  certyfikowanych ozonatorów pozwalających wytworzyć 10000 mg ozonu w ciągu godziny z jednego generatora. Ozonowanie usuwa nieprzyjemne zapachy. Ozon jest uznany przez Ministerstwo Zdrowia za naturalny środek odkażania mikrobiologicznego wnętrz. Dzwoń lub wyślij formularz i umów się na spotkanie.

Wykonujemy nie tylko zwykłe ozonowanie, ale i czyszczenie klimatyzacji, w każdym samochodzie znajdują się kanały wentylacyjne. Jednak bez odpowiedniej konserwacji czy serwisu staje się ona siedliskiem wielu mikroorganizmów, niebezpiecznych bakterii, pleśni i grzybów. Jest to całkowicie naturalny i nie dający się zatrzymać proces. Kurz, drobnoustroje czy pyłki znajdujące się w powietrzu gromadzą się w kanałach wentylacyjnych, zakamarkach, tapicerce, desce rozdzielczej, a następnie w momencie uruchomienia nawiewu przemieszczają się po wnętrzu pojazdu. Dodatkowo klimatyzacja stwarza idealne warunki do rozwoju drobnoustrojów. Dlatego tak istotne jest regularne serwisowanie klimatyzacji, czy wymiana filtra kabinowego, a jak przy tym zlikwidować niebezpieczne drobnoustroje, właśnie poprzez ozonowanie. Ozonowania w skuteczny sposób i bezinwazyjny usunie nieprzyjemne zapachy czy bakterie bytujące w układach klimatyzacji pojazdów.

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Całość: 3 Średnia: 5]
Cena za ozonowanie samochodu
Przewiń do góry

Używamy Cookies. X