Usuwanie zapachów i ich likwidacja z ozonatorem

Usuwanie zapachów metoda ozponowania

Za pomocą ozonowania usuwanie zapachów jest bardzo łatwe i skuteczne. Prawidłowo wykonany zabieg trwale niszczy również źródło nieprzyjemnych zapachów a więc raz usunięty zapach więcej razy już nie powróci. Jednak czasami potrzebne jest dodatkowo usunięcie przyczyny powstawania problemu, a dopiero później należy wykonać zabieg ozonowania.

Jeśli nie została usunięta przyczyna powstawania źródła zapachu to może on po jakimś czasie powrócić i będzie konieczne ponowne ozonowane. Na przykład, gdy wilgoć cały czas gromadzi się w pomieszczeniu zamkniętym. W takim środowisku po jakimś czasie znów pojawią się grzyby i pleśnie, które wywołują zapach stęchlizny (cały czas mają bowiem idealne środowisko do rozwoju).

Ozon usuwa praktycznie wszystkie nieprzyjemne czy szkodliwe dla człowieka zapachy organiczne i nieorganiczne. Najbardziej powszechny i nieprzyjemny dla człowieka jest odór papierosów zawierający kilka tysięcy chemicznych związków, w tym wiele substancji rakotwórczych. Są to m.in. polon, butan, aceton, amoniak, arsen i inne. Ozon usuwa je wszystkie

Chcesz pozbyć się nieprzyjemnego i uciążliwego zapachu dymu tytoniowego, który trudno zlikwidować normalnym wietrzeniem?

Ozon neutralizuje zapach papierosów w pomieszczeniach. Świetnie radzi sobie z zapachem których wniknął w kotary, meble, dywany oraz ściany. Gaz ten niszczy fenole poprzez ich utlenianie. To fenole są źródłem brzydkiego zapachu oraz powodują miedzy innymi podrażnienie oczu.

Ozon poradzi sobie również z zapachem szkodliwych substancji chemicznych, z którymi mamy do czynienia w nowym budownictwie bądź po remoncie czy malowaniu mieszkania.W takich sytuacjach jeśli zależy nam na czasie, i chcemy szybko mieszkać, idealnie sprawdzi się ozonowanie. Po ukończeniu budowy domu lub po jego remoncie dzięki ozonowaniu będziemy mogli szybciej zamieszkać nie narażając się wdychanie trujących substancji.

Usuwanie zapachów z metodą ozonowania jest szybkie, skuteczne i bezpieczne dla człowieka. Ozon nie kryje nieprzyjemnych zapachów, lecz trwale je usuwa.

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Całość: 4 Średnia: 5]
Usuwanie zapachów i ich likwidacja z ozonatorem
Przewiń do góry

Używamy Cookies. X