Ozonowanie w systemie rekuperacji

ozonowanie rekuperacja

Ozonowanie rekuperacja? Tak!. Dlatego polecamy ozonowanie w systemie rekuperacji, jaka tania i skuteczna metoda dezynfekcji systemów wentylacyjnych w domu. Na początku kilka słów o tym, czym jest rekuperacja.

Rekuperacja to proces odzyskania energii z zanieczyszczonego powietrza za pomocą rekuperatora. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, dostarcza świeże zewnętrzne filtrowane powietrze usuwając powietrze zużyte o wysokiej zawartości CO2. Do takiej wymiany dochodzi przez cały rok i we wszystkich pomieszczeniach. Bez otwierania okien, bez strat energii,to ogromny komfort który jest niemożliwy do uzyskania w domach z wentylacją grawitacyjną.

Podczas trwającej globalnej pandemii koronawirusa, lub podczas okresów zimowych bardzo ważnym aspektem jest jakość powietrza którym oddychamy. Posiadając u siebie w domu, mieszkaniu, czy biurze system klimatyzacyjny lub wentylacyjny jesteśmy wstanie podnieść nasze bezpieczeństwo w czasie trwania epidemii poprzez podniesienie jakości powietrza jakim oddychamy, dzięki pozbyciu się alergenów, pleśni, grzybów i wirusów poprzez ozonowanie powietrza. Ozonowanie, rekuperacja bardzo dobrze ze sobą współgra.

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Całość: 0 Średnia: 0]
Ozonowanie w systemie rekuperacji
Przewiń do góry

Używamy Cookies. X