Ozonowanie samochodu Sanok

ozonowanie samochodu sanok

Ozonowanie samochodu Sanok to konieczny zabieg dla twojego samochodu, szczególnie po zimie. Nawet w najbardziej zadbanych samochodach pod wpływem zwykłego użytkowania mogą pojawić się niechciane i nieprzyjemne zapachy. Dotyczy to praktycznie każdego samochodu. Czyli w pojazdach w których przewożone zwierzęta, spożywane posiłki czy używane są preparaty chemiczne wydzielające różne zapachy. Tego rodzaju woni nie damy rady pozbyć się zwykłymi domowymi sposobami. Gdyż znajdują się one głęboko we wnętrzu tapicerki, foteli, przewodów wentylacyjnych. W takim przypadku jedyne skuteczne wyjście, to wykonanie ozonowanie samochodu.

Ozonowanie samochodu

Ozonowanie to obecnie jedna z najbardziej skutecznych i najprostszych metod na oczyszczenie wnętrza pojazdu. Dzięki czemu pozbywamy się nie tylko brzydkich zapachów, ale również różnych mikroorganizmów takich jak; pleśnie, alergeny, pyłki które skrywają się w każdym, nawet najmniejszym zakamarku naszego pojazdu.

Podczas ozonowania cały samochód jest dezynfekowany. Wnętrze staje się odkażone i utlenione i czyste chemicznie. Dlatego też wszelkie bakterie zostają zniszczone. Ozonowanie samochodu trwa przez kilka minut, dzięki czemu znika problem nieprzyjemnego zapachu, np. po wylanych produktach spożywczych, po dymie papierosowym, czy zwierzętach. Szczególnie polecamy w przypadku alergików. Dodatkowo ozonowanie pozwala usunąć różne toksyczne substancje, które mogą znajdować się na przykład w tapicerce pojazdu. Podczas ozonowania wnętrza samochodu, ozonowana jest również klimatyzację i kanały wentylacyjne. Ponieważ drobnoustroje zalegają bardzo często w kanałach wentylacyjnych i wytwarzają nieprzyjemny zapach, który nie da się wywietrzyć. Nawet wtryskiwanie różnych środków chemicznych nie do końca likwiduje wszystkie źródła nieprzyjemnego zapachu. W kanałach wentylacyjnych są miejsca, do których wtryskiwany środek nie jest w stanie po prostu dotrzeć.

Ceny usługi zaczyna się od 50 zł. Za tyle można wykonać podstawowe ozonowanie, z dojazdem do klienta na większe odległości doliczany jest koszt transportu.

Ozonowanie samochodu Sanok – zapraszamy.

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Całość: 0 Średnia: 0]
Ozonowanie samochodu Sanok
Przewiń do góry

Używamy Cookies. X