Ozonowanie żłobka czyli bezpieczeństwo najmłodszych

ozonowanie zlobka

Ozonowanie żłobka powoli staje się standardem. Pozwala ona na zminimalizowanie przyniesionych przez dzieci i starszych z zewnątrz zarazków którymi później zarażają osoby zdrowe. Jak wiadomo w przypadku dzieci zakażenie jest nieuniknione. Bardzo uciążliwe byłoby mycie i pranie zabawek czy innych przedmiotów raz na tydzień. Dlatego idealnym rozwiązaniem który bardzo dobrze identyfikuje.

Standardem w dbaniu o jałowość powietrza naszych dzieci staje się ozonowanie. Proces ten znacznie przyczynia się do spadku zagrożeń chorobotwórczymi zarazkami oraz redukuje ilość zarodników grzybów w powietrzu. Infekcje grzybiczne są bardzo trudne do zdiagnozowania i leczenia. Dlatego warto wykonać ozonowanie żłobka, ponieważ ozon likwiduje różnego rodzaju grzyby i pleśnie.

Zagrożenia, które zwykle eliminujemy w przedszkolach i domach dziecka to między innymi: grypa, odra, paciorkowiec, świerzb, wszy. W zależności od specyfiki problemu, metody dobieramy indywidualne pod konkretny przypadek. Profesjonalna dezynfekcja może się odbyć na kilka sposobów. Z tego też względu, w trosce o najmłodszych zaleca się wykonywanie okresowych zabiegów ozonowania przedszkoli. Ozonowanie zapewnia bezpieczne i  czyste bakteriologicznie pomieszczenia w całej placówce.

Ozon skutecznie oczyszcza pomieszczenia, a także znajdujące się w nich przedmioty takie jak meble, zabawki, dywany itp. Wyeliminuje bakterie, wirusy (zakażenia kropelkowe), alergeny, wszelkie zapachy. Podniesie standardy profilaktyki ochrony zdrowia dzieci i personelu. Wpłynie korzystnie na zmniejszenie zachorowań sezonowych. Działamy i polecamy ozonowanie Krosno

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Całość: 1 Średnia: 5]
Ozonowanie żłobka czyli bezpieczeństwo najmłodszych
Przewiń do góry

Używamy Cookies. X