Ozonowanie odzieży skuteczne działanie

ozonowanie odzieży

Ozonowanie odzieży to jedna z ciekawostek w których można wykorzystać ozonowanie. Dzięki procesowi ozonowania w odpowiednich stężeniach i odpowiednich warunkach możemy nie tylko pozbyć się przykrych zapachów z obuwia. Możemy również z ubrań usunąć także wszelkie bakterie, grzyby i zarazki.

Najczęściej elementy odzieży jaką podlega procesowi ozonowania to materiały skórzane, obuwie, stroje motocyklowe, kombinezony, kaski motocyklowe, przebrania itp. Ozon wnika w strukturę materiału produktu, napotykając na wszelkie zanieczyszczenia wchodzi z nimi w reakcję powodując utlenianie czyli rozkład na czynniki pierwsze. Dzięki temu otrzymujemy zdezynfekowany produkt.

Ozonowanie odzieży – rezultaty?

Po ozonowaniu obuwie sportowe i robocze da się skutecznie odświeżyć. Co prawda nie zawsze uda się osiągnąć zapachu „pofabrycznej nowości”, jednakże obuwie tego typu znacząco poprawia swoje cechy. Po ozonowaniu obuwia trudno wyczuć jakikolwiek brzydki zapach. Stroje motocyklowe, kaski i kombinezony łatwo przywrócić do pożądanego stanu. Po zabiegu ozonowania ubrań motocyklowych, takie nakrycia ciała są neutralnie zapachowo. Ponieważ każdy zapach zostanie usunięty.

Po ozonowaniu twoje ubrania będą świeże jakby były prosto ze sklepu.
Ozonowanie ubrań w 100% wysterylizuje materiały i tkaniny których nie da się wyczyścić lub wyprać. Ozonowanie w 100% usuwa, bakterie których nie jesteśmy w stanie usunąć standardowymi metodami. Zabieg ozonowania trwa od 1 godziny do 3 godzin w zależności od skali problemu.

Ozonator 8g/h

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Całość: 0 Średnia: 0]
Ozonowanie odzieży skuteczne działanie
Przewiń do góry

Używamy Cookies. X