Ozonowanie firm, lokalów, pomieszczeń biurowych

Ozonowanie firm

Ozonowanie firm zalecamy przynajmniej raz w roku. Doskonale wiemy jak praca w czystym i zdrowym otoczeniu zwiększa efektywność oraz poprawia komfort pracy. Często pracodawcy nie myślą o zapewnieniu najlepszej jakości powietrza swoim pracownikom, a jest to błąd. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa usługę ozonowania pomieszczeń biurowych firm. Ozon poradzi sobie doskonale również z dezynfekcją pomieszczeń które przeznaczonych do przechowywania, przygotowywania i spożywania produktów spożywczych. A więc na przykład w barach, pubach, restauracjach czy budkach z jedzeniem. Ozonowanie daje nam gwarancję, że pomieszczenia z przeznaczeniem na przemysł spożywczy są bardzo dokładnie wysterylizowane z różnych czynników chorobotwórczych. Sterylizacja hal, magazynów, sklepów przy pomocy ozonatora przeprowadzamy w bardzo szybki sposób dzięki czemu pomieszczenia, gotowe są do ponownego użytku po mniej niż godzinę po zakończeniu zabiegu ozonowania.

Dodatkowo dezynfekcja w procesie ozonowania nie wymaga długiego przygotowywania pomieszczeń, jak w przypadku stosowania chemicznych metod. Szybkie działanie ozonu w kilkadziesiąt minut przywróci świeżość w ozonowanych pomieszczeniach. W Restauracjach, czy barach dodatkowym plusem jest likwidacja zapachu z kuchni, czy np. dymu papierosowego. Warto dezynfekować również szatnie.

Ozonowanie firm w nocy i w weekendy

Wiemy że większość firm i instytucji nie ma możliwości udostępnienia swoich pomieszczeń w trakcie dnia. Dlatego oferujemy Państwu możliwość wykonania naszych usług ozonowania w innych porach dnia. Działamy również w weekendy. Podstawą naszej pracy jest skuteczne rozwiązywanie zaistniałych problemów. Skontaktuj się z nami i omów się na ozonowanie.

Jak ozonujemy firmy, magazyny, lokale.

  • Zabezpieczamy przestrzenie, która podlegać będą ozonowaniu,
  • Ustawiamy urządzenia w odpowiednich miejscach,
  • Rozpoczynamy Ozonowanie podczas którego kontrolujemy jej przebieg
  • Intensywnie wietrzymy pomieszczenia

Ozonowanie skutecznie usuwa wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie, roztocze a dodatkowo likwiduje niepożądane zapachy organiczne oraz nieorganiczne. Ozonowanie oczyszcza również filtry w klimatyzatorach.

Oferujemy ozonowanie firm w takich miejscowościach jak Brzozów, Sanok, Krosno, Rymanów, Strzyżów.

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Całość: 2 Średnia: 5]
Ozonowanie firm, lokalów, pomieszczeń biurowych

Jedna myśl na “Ozonowanie firm, lokalów, pomieszczeń biurowych

  1. Zalecamy ozonowanie firm zalecamy przynajmniej raz w roku. Doskonale wiemy jak praca w czystym i zdrowym otoczeniu zwiększa efektywność oraz poprawia komfort pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry

Używamy Cookies. X