Ozonowanie samochodu Krosno

ozonowanie samochodu krosno

Ozonowanie samochodu Krosno to konieczny zabieg dla twojego samochodu, szczególnie po zimie. Nawet w najbardziej zadbanych samochodach pod wpływem zwykłego użytkowania mogą pojawić się niechciane i nieprzyjemne zapachy. Szczególnie gdy ma to miejsce w trakcie używania klimatyzacji i ciepłego nadmuchu w którym idealnie rozwija się pleść i grzyb. Dotyczy to praktycznie każdego samochodu. Czyli w pojazdach w których przewożone zwierzęta, czy używane są preparaty chemiczne wydzielające różne zapachy. Tego rodzaju woni nie damy rady pozbyć się zwykłymi domowymi sposobami. Gdyż umieszczone są one głęboko we wnętrzu tapicerki, foteli, przewodów wentylacyjnych. W takim przypadku jedyne skuteczne wyjście, to wykonanie ozonowanie samochodu.

Ozonowanie samochodu

Ozonowanie to obecnie jedna z najbardziej skutecznych i najprostszych metod na oczyszczenie wnętrza samochodu. Dzięki czemu pozbywamy się nie tylko brzydkich zapachów, ale również różnych mikroorganizmów takich jak; pleśnie, alergeny, pyłki które skrywają się w każdym, nawet najmniejszym zakamarku naszego pojazdu.

Podczas zabiegu ozonowania cały samochód jest dezynfekowany. Wnętrze staje się odkażone i utlenione i czyste chemicznie. Dlatego też wszelkie bakterie zostają zniszczone. Ozonowanie samochodu trwa przez kilka minut, dzięki czemu znika problem nieprzyjemnego zapachu, np. po wylanych produktach spożywczych typu kefir, jogurt, po dymie papierosowym, czy zwierzętach. Szczególnie polecamy w przypadku alergików. Podczas ozonowania samochodu, ozonowana jest również klimatyzacja. Ponieważ drobnoustroje zalegają bardzo często w kanałach wentylacyjnych i wytwarzają nieprzyjemny zapach, który nie da się wywietrzyć. Nawet wtryskiwanie różnych środków chemicznych nie do końca likwiduje wszystkie źródła nieprzyjemnego zapachu.

Ceny usługi zaczyna się od 50 zł. Za tyle można wykonać podstawowe ozonowanie, z dojazdem do klienta na większe odległości doliczany jest koszt transportu.

Ozonowanie samochodu Krosno – zapraszamy.

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Całość: 0 Średnia: 0]
Ozonowanie samochodu Krosno
Przewiń do góry

Używamy Cookies. X