Jaki jest koszt ozonowania mieszkania

Koszt ozonowania mieszkania

Całkowity koszt ozonowania mieszkania uzależniony jest od kilku czynników. W zależności od skali rozwiązywanego problemu czyli ilości pomieszczeń. Na koszt ozonowania mieszkań składa się również ich wielkość. Ilości i mocy maszyn potrzebnych do prawidłowego wykonania zlecenia, czyli pokrycia gazem całego metrażu mieszkania. W 90% przypadków do przeprowadzenia skutecznego ozonowania mieszkania pomieszczeń do 70m2 wystarczy jeden kilku godzinny zabieg.

Koszt ozonowania mieszkania

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Zazwyczaj jest to możliwe już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego. Większość zleceń realizujemy w ciągu doby od otrzymania zgłoszenia. Warto poznać zalety ozonowania mieszkania a następnie umówić się z nami.

Profesjonalne ozonowanie mieszkania 

Ozonowanie mieszkania może być przeprowadzone tylko przez osoby specjalnie do tego przeszkolone, które posiadają wiedzę, sprzęt i odpowiednie umiejętności. Ozon to składnik występujący w stanie naturalnym w atmosferze, jednak zbyt wysokie jego stężenie może być groźne dla zdrowia. Dlatego w trakcie ozonowania, w pokojach nie mogą przebywać ludzie czy zwierzęta. Rośliny na czas ozonowania powinniśmy przenieść w bezpieczne miejsce. Gaz jakim jest ozon ulatnia się już po około 30 minutach pozostawiając po sobie świeże i natlenione powietrze. Powietrze po ozonowaniu pozytywnie wpływa na samopoczucie użytkowników pomieszczeń. Ozonowanie ma zastosowanie w każdym pomieszczeniu i może pełnić rożne funkcje.

  • sypialnia – usuwanie alergenów m.in: roztocza, pyłki, grzyby
  • łazienka – usuwanie pleśni i grzybów oraz dezynfekcja powierzchni
  • salon – usuwanie zapachów odzwierzęcych oraz wielu innych wiążących się z funkcjonowaniem w tej części użytkowej
  • kuchnia – usuwanie pleśni i grzybów oraz dezynfekcja powierzchni
  • strych, piwnice i garaże – odstraszenie szkodników i insektów, a także usunięcie grzybów, pleśni oraz  zapachu spalin lub benzyny

Ozonowanie w mieszkaniach zalecamy wykonać minimum raz w roku. Szczególnie warto wykonać ozonowanie po zimie. Jeżeli w pomieszczeniu przebywają zwierzęta lub osoby dotknięte alergią czy astmą, warto tę usługę przeprowadzać częściej.

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Całość: 2 Średnia: 5]
Jaki jest koszt ozonowania mieszkania
Przewiń do góry

Używamy Cookies. X