Cena za ozonowanie domu – tanio

cena ozonowanie domu

Całkowita cena za ozonowanie domu uzależniony jest od wielu czynników. Przy określaniu kosztu usługi bierzemy pod uwagę skale rozwiązywanego problemu czyli ilości pomieszczeń. Na koszt ozonowania domu składa się również kubatura pomieszczeń. Dodatkowo określany jest stopień zanieczyszczenia danych pomieszczeń, co ma wpływ na długość zabiegu. Kolejnym czynnikiem jest ilości i moc maszyn potrzebnych do prawidłowego wykonania zlecenia, czyli pokrycia gazem całego metrażu domu. W większości przypadków do przeprowadzenia skutecznego ozonowania pomieszczeń w domu do 140m2 wystarczy jeden kilku godzinny zabieg.

Koszt ozonowania domu

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Zazwyczaj jest to możliwe już podczas rozmowy telefonicznej. Większość zleceń realizujemy w ciągu doby od otrzymania zgłoszenia. Warto poznać zalety ozonowania domu a następnie umówić się z nami za ozonowanie.

Profesjonalne ozonowanie domu

Ozonowanie domu może być przeprowadzone tylko przez osoby posiadające wiedzę i specjalnie do tego przeszkolone. W czasie ozonowania wykorzystujemy gaz, tym gazem jest ozon. Ozon to składnik występujący w stanie naturalnym w atmosferze. Dlatego w trakcie ozonowania, w pokojach nie mogą przebywać ludzie czy zwierzęta i rośliny. Powietrze po ozonowaniu pozytywnie wpływa na samopoczucie użytkowników pomieszczeń. Ozonowanie ma zastosowanie w każdym pomieszczeniu i może pełnić rożne funkcje.

  • sypialnia – usuwanie alergenów takich jak roztocza, pyłki, grzyby
  • łazienka – usuwanie pleśni i grzybów oraz dezynfekcja powierzchni
  • kuchnia – usuwanie pleśni i grzybów oraz dezynfekcja powierzchni
  • salon – usuwanie zapachów odzwierzęcych oraz wielu innych wiążących się z funkcjonowaniem w tej części użytkowej
  • strych – odstraszenie szkodników i insektów, a także usunięcie grzybów, pleśni oraz  zapachu spalin lub benzyny
  • piwnica – odstraszenie insektów, a także usunięcie grzybów, pleśni

Ozonowanie w domach zalecamy wykonać minimum raz w roku. Szczególnie warto wykonać ozonowanie po zimie. Jeżeli w pomieszczeniu przebywają zwierzęta lub osoby dotknięte alergią czy astmą, warto tę usługę przeprowadzać częściej. Dodatkowo cena za ozonowanie domu w porównaniu do innych metod jest niezwykle tania.

Cena za ozonowanie domu – tanio
Przewiń do góry

Używamy Cookies. X